Najnovšie články

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Od 10.09.2017 Vám, našim zákazníkom,  prinášame dlho očakávané manžety na vodotesné a vzduchotesné prevedenie detailov stavieb.

...
10-09-2017

IzoRoof P žltý je páska s vysokokvalitným papierovým, povrchovo špeciálne hydrofóbne (vodoodpudivo) upraveným nosičom, určená predovšetkým na vzduchotesné lepenie presahov parozábran v podkroví, ako aj na prelepovanie škár OSB dosiek pri výstavbách montovaných domov spĺňajúca normu DIN 4108-7 na trvalú vzduchotesnosť. Vzhľadom na masívny papierový nosič je prelepovanie presahov parozábran veľmi pohodlné, pretože páska sa nekrčí, okrem toho je nosič pohodlne trhateľný v rukách, čo výrazne uľahčuje prácu montážnym skupinám, ktoré používajú KRALLOPLAST na prelepovanie škár OSB dosiek. 

Páska spolu s vybranými parozábranami  vytvára systémové riešenie na ktoré je pokytnutá 20 ročná záruka na trvalú vzduchotesnosť napájaného spoja. 
Produkty so systémovou zárukou sú označené pečiatkami záruky. Táto platí výhradne s produktami takto označenými. 

Technický list

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 


 

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: