Najnovšie články

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Od 10.09.2017 Vám, našim zákazníkom,  prinášame dlho očakávané manžety na vodotesné a vzduchotesné prevedenie detailov stavieb.

...
10-09-2017

CHARAKTERISTIKA MASTERsil® – Silikónová vazelína je homogénna zmes metylsilikonového oleja a aerogéle oxidu kremičitého. Vazelína je číra, bez zápachu, nepodlieha oxidácii, vhodná pre styk s pitnou vodou, mliekom, potravinárskymi olejmi, vínom a pivom, odoláva vode, teplotám, UV žiareniu, zriedeným kyselinám, lúhom a soliam. Je inertné voči okoliu.
POUŽITIE MASTERsil® – Silikónová vazelína je vhodná pre absolútne čisté premazanie stáčacích ventilov a šúchať, vodovodných batérií, stýkačov, vypínačov a pod. Vazelína má vodoodpudivé účinky – vhodná pre ochranu vonkajších elektroizolacií, zabraňuje korózii, chráni pred agresívnym chemickým prostredím.

Objem 60 ml

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 

 

Silikonová vazelína

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: