Najnovšie články

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Od 10.09.2017 Vám, našim zákazníkom,  prinášame dlho očakávané manžety na vodotesné a vzduchotesné prevedenie detailov stavieb.

...
10-09-2017

Manžeta s expanznou zónou 120mm x 120mm rozsah 6 - 25mm

Pružná manžeta na utesnenie malých priemerov prienikov v rozsahu 6 - 25mm , k dispozícii aj v samolepiacej verzii, ktorá je veľmi vhodná na utesnenie prienikov káblov a chráničiek cez parozábranu, alebo cez stenu. 

Manžeta je z kaučukovej hmoty na ktorej je nakašírovaná vrstva flísu, pričom stredová zóna je z čistého kaučuku - TPE ( termoplastic elastomer ) a vyznačuje sa veľmi dobrou flexibilitou. 

Manžetu je bez samolepiacej vrstvy možné využiť na utesnenie úzkych trubiek v stene pri hydroizolačných prácach vo vlhkých priestoroch, akými sú kuchyne, kúpeľne, wellness centrá, sauny a pod. 

V samolepiacej verzii je manžeta pokrytá 1mm vrstvou butylkaučukovej samolepiacej hmoty, ktorá je zosilnená sieťovinou. Vrstva butylu je po celej ploche manžety, preto sa pred aplikáciou musí mechanicky prepichnúť stredná časť manžety. Po odstránení krycej fólie je pripravená na okamžité utesnenie prieniku jednoduchým nalepením a pritlačením. Samolepiaca manžeta je preto veľmi vhodná na vzduchotesné prevedenie prienikov káblov a chráničiek cez praozábranu, OSB dosku, stenu a pod. 

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: