Najnovšie články

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Od 10.09.2017 Vám, našim zákazníkom,  prinášame dlho očakávané manžety na vodotesné a vzduchotesné prevedenie detailov stavieb.

...
10-09-2017

Montážna expanzná páska Winflex TriSave ECO je ekonomický produkt, ktorý utesňuje napájacie škáry v oblasti okien a dverí rýchlo a spoľahlivo podľa DIN 4108-7 ako aj odporúčaní RAL .
Svojou štruktúrou sa utesnenie touto expanznou páskou stáva časovo a finančne efektívnym a je uskutočniteľné v jednom pracovnom kroku. Páska je po celej svojej šírke naimpregnovaná akrylátovou disperziou, ktorá zaručuje z vonkajšej strany odolnosť voči nárazovému dažďu, pričom z vnútornej strany je páska difúzne otvorená, čím je zaručený prechod vodných pár smerom z vnútra von. 
Ako prídavný produkt na utesnenie rohov , ako aj vyrovnanie prípadných defektov v mieste ostenia sa ponúka naše bezrozpúšťadlové, pastovité lepidlo WINFLEX TFS v 600 ml saláme.

Oblasti použitia:

Vzduchotesné prevedenie pripojovacej škáry pri montáži okien a dverí zo strany interiéru aj exteriéru

Dostupné rozmery : pre okenné rámy 70 a 80mm široké a pracovné škáry (znamená hrúbku, pre ktorú je páska určená, nie jej schopnosť expanzie) od 7 do 15mm. Pre parapetnú časť šírka pásky 30, alebo 35mm. 

Na objednávku je možné dodať akékoľvek šírky pásky. 

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: