Najnovšie články

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Od 10.09.2017 Vám, našim zákazníkom,  prinášame dlho očakávané manžety na vodotesné a vzduchotesné prevedenie detailov stavieb.

...
10-09-2017

IzoRoof T biely  TYVEK páska 

je jednostranne lepiaca  páska s nosičom z  HDPE flísu určená predovšetkým na utesnenie TYVEK parozábranných a parobrzdných fólií, ako aj na utesnenie TYVEK strešných poistných fólií.

Pre svoje univerzálne lepiace vlastnosti je páska tiež veľmi vhodná ako systémový produkt na spájanie bežných druhov  strešných poistných fólií ( PP, PES, PES s vrstvou PU a pod. ) ako aj parobrzdných a parozábranných membrán.

Produkt spĺňa náročné normy na vzduchotesné lepenie podľa DIN 4108-7 a garantuje tiež vetrotesnosť podstrešia.

Vysokoúčinné akrylátové lepidlo garantuje veľmi dobré počiatočné lepivosti na tak polárnych, ako aj nepolárnych nízkoenergetických povrchoch. Páska má pevný  HDPE nosič, ktorý v porovnaní s PE nosičom vykazuje vyššiu teplotnú stabilitu a tým poskytuje vyšší komfort pri aplikácii ( nefalduje ) ako aj zvýšenú životnosť lepeného spoja.

Technick list

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte :

Mobil : 0948 898 788

Mail : izotes@izotes.sk

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: