Najnovšie články

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Od 10.09.2017 Vám, našim zákazníkom,  prinášame dlho očakávané manžety na vodotesné a vzduchotesné prevedenie detailov stavieb.

...
10-09-2017

IzoRoof DSS
je obojstranný lepiaci profil ( extrémne hrubý nános lepidla ) na báze akrylátovej disperzie na rýchle a spoľahlivé utesnenie parozábran, parobŕzd, strešných fólií a ostatných tesniacich membrán na masívnu minerálnu konštrukciu stien ( betón, tehla, pórobetón, vápenno-piesková tehla, rôzne druhy omietok a podobne.)
IzoRoof DSS je svojou mimoriadne hrubou lepiacou vrstvou vhodný najmä na porézne a mierne nerovné povrchy stien a tvárnic, kde sa vyžaduje rýchle kontaktné lepenie s možnosťou okamžite pokračovať v ďalších stavebných prácach bez čakania na schnutie konvenčných lepidiel.

Vysokoúčinné akrylátové lepidlo garantuje veľmi dobré počiatočné lepivosti na tak polárnych, ako aj nepolárnych nízkoenergetických povrchoch, pričom lepiaci profil v rolke je stabilný vo veľkom rozsahu teplôt. Pre rýchlu a pohodlnú aplikáciu je lepiaci profil vybavený postrannými presahmi krycieho papiera.

Technický list

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte :

Mobil : 0948 898 788
Mail : izotes@izotes.sk

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: