Najnovšie články

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Od 10.09.2017 Vám, našim zákazníkom,  prinášame dlho očakávané manžety na vodotesné a vzduchotesné prevedenie detailov stavieb.

...
10-09-2017

IzoRoof PP šedý 


je jednostranne lepiaca  páska s nosičom z PP ( polypropylén ) flísu určená predovšetkým na vetrotesné presahové lepenie poistných strešných fólií, ako aj prelepovanie ich poškodení pri výstavbe strechy.

Pre svoje univerzálne lepiace vlastnosti je páska veľmi vhodná ako systémový produkt na spájanie bežných druhov  strešných poistných fólií ( PP, PES, PES s vrstvou PU a pod. ).

Produkt spĺňa náročné normy na vzduchotesné lepenie podľa DIN 4108-7 a garantuje tiež vetrotesnosť podstrešia a utesnenie strešných fólií protí nárazovému dažďu pri veľmi nízkych sklonoch striech. 

Vysokoúčinné akrylátové lepidlo garantuje veľmi dobré počiatočné lepivosti na tak polárnych, ako aj nepolárnych nízkoenergetických povrchoch. Páska má pevný  PP nosič, ktorý poskytuje veľmi ľahkú manipuláciu a UV odolnosť po dobu do 4 mesiacov.

Technický list

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte :

Mobil : 0948 898 788

Mail : izotes@izotes.sk

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: