Najnovšie články

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Basotect ® Dosková pena je pohlcovač zvuku a zvuková izolácia v tvare dosky z MH-basotect peny v sivej farbe. Materiál a jeho štruktúra spôsobuje tlmenie zvuku a zabraňuje jeho odrážanie a prenikanie. Tento pohlcovač svojimi vlastnostami profesionálne znižuje efekt dozvukov a predchádza odrazom zvuku, taktiež má izolačné vlastnosti na prenikanie zvuku z priestoru.

 

Použitie:

Akustická pena z basotect materiálu je vhodná pre profesionálne hudobné využitie, umelecké učebne, skúšobne či na vytvorenie zvukovo-izolačnej miestnosti. Využitie má všade tam kde treba zabezpečiť akustiku miestnosti a odhlučnenie.

 

Dostupné rozmery a cena:

100 cm x 50 cm x 3 cm Sivá (minimálny odber 2 kusy) cena 13,44€ s DPH / kus (doručenie do 21 dní)

 

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte:
mobil: 0948 544 456
e-mail: veres@izotes.sk

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: