Najnovšie články

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Od 10.09.2017 Vám, našim zákazníkom,  prinášame dlho očakávané manžety na vodotesné a vzduchotesné prevedenie detailov stavieb.

...
10-09-2017

História

Historia IZOTES

 

Firma IZOTES vznikla v roku 2010 so zámerom ponúknuť na trhu so stavebnými výrobkami produkty na dosiahnutie vzduchotesnosti a vetrotesnosti stavieb, hlavne však pre najvyššie nároky pri výstavbe nízkoenergetických a pasívnych domov a riešenia kritických detailov utesnení a pripojovacích škár v oblasti okenných prvkov, strešných opláštení, podkrovných detailov, napojení základov a v neposlednom rade aj utesnení vetracích vedení. 

Počas krátkej histórie sme si získali priazeň mnohých zákazníkov, ktrorí oceňujú najmä odborný prístup a najvyššiu kvalitu dodávaných produktov.

V marci roku 2014 spúšťame novú podobu našich webových stránok s významne rozšíreným sortimentom produktov pre stavebný sekor o výrobky stavebnej, bazénovej a spotrebnej chémie , ako aj o nové produkty priemyselných pások bezpečnostných, výstražných a protišmykových a akustických produktov. 

Veríme, že aj v ďalších rokoch našej činnosti významne rozšírime portfólio našich spokojných odberateľov s naďalej nulovým percentom reklamácií, tak,ako bolo tomu doteraz.