Najnovšie články

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Od 10.09.2017 Vám, našim zákazníkom,  prinášame dlho očakávané manžety na vodotesné a vzduchotesné prevedenie detailov stavieb.

...
10-09-2017

Jednovrstvová vysokokvalitná LDPE parozábrana.  Zabraňuje prenikaniu vodnej pary z interiérov do tepelnej izolácie ako aj vzniku kondenzácie. Je vhodná na vytvorenie vzduchotesnej roviny zo strany interiéru v konštrukciách podkroví šikmých striech, stien a stropov na nízkopodlažných domoch - bungalow. 

 

Použitie:

Parozábranu REWAXX VAPOFLEX SD 100 je možné použiť vo všetkých skladbách šikmých striech ako  aj na izoláciu stien. Je konštrukčne prispôsobená pre kontakt s podkladovou konštrukciou, bez nutnosti vytvárať vzduchovú medzeru medzi tepelnou izoláciou a fóliou, pri zachovaní jej funkčnosti. Pri montáži je nutné dodržiavať presah 15-20 cm (pri pozdĺžnych resp. priečnych prekrytiach). Všetky spoje fólie je potrebné zlepiť systémovými páskami IzoRoof FL-zelený, IzoRoof P žltý, alebo IzoRoof FA čierny. Na konštrukciu minerálnej steny sa parozábrana nalepí špeciálnym lepidlom na parozábrany IzoSealind D2100 . 

 

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: