Najnovšie články

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Charakteristika:
MASTERsil® Montážna pena FLEXI je jednozložková polyuretánová pena, tuhnúca vzdušnou vlhkosťou. Vďaka vysokej elasticite umožňuje absorbovať pohyb stavebných prvkov spôsobený zmenami teplôt, vlhkosti, posunu podložia a pod.. Pena je paropriepustná, minimálne nasiakavá s vysokou tvarovou pamäťou.


Použitie:
MASTERsil® Montážna pena FLEXI vyplňovanie škáry v obvodových plášťoch budov, najmä vhodné pre drevostavby, nízkoenergetické a pasívne objekty.


Aplikačný postup:
Podklady musia byť odprášenie, nemastné, môžu byť vlhké nie však pod vodu alebo omrznuté. Suché podklady musia byť navlhčené (napr. pomocou rozprašovača). Kovové podklady musia byť opatrené náterom pred koróziou, asfalt alebo bitúmen sú nevhodné pre následné vypeňovania. Dózu (musí mať teplotu + 10 ° až + 20 ° C) minimálne 1 minútu pretrepte, naskrutkujte aplikačnú pištoľ a naneste na podklad, ktorý musí mať minimálne 0 ° C (optimálna teplota je + 20 ° C). Škáru vyplňujte zdola nahor (ak je priemer cez 5 cm - aplikujte vo viacerých vrstvách). Čerstvú penu odstránite pomocou MASTERsil Čistič, vytvrdenú len mechanicky. Penu je možné pretierať, omietať, neodoláva UV žiareniu.

Aplikačná teplota od -10 ° C.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: