Najnovšie články

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Protišmyková transparentná páska na do mokrého prostredia. Páska na schody a všetky mokré povrchy ako sú bazény, kúpaliská a wellness centrá.

Pásky so samolepiacou spodnou vrstvou, nosič je tvorený profilovaným, vodonepriepustným plastom, čím páska odoláva voči pôsobeniu vody a preto je vhodná do mokrého prostredia v interiéri aj exteriéri.  Je UV stabilizovaná. 

Inštalácia: pásku je nutné inštalovať pri minimálnej teplote 10oC. Pri nižších teplotách nie je zaručená dostatočná lepivosť. Povrch musí byť suchý, zbavený prachu a mastnoty. 

Páska sa po odstránení krycej fólie nalepí na pripravený povrch a pritlačí sa veľkou silou ( prítlačným valčekom a podobne ). Lepené miesto musí byť 24 hodín od nalepenia pásky chránené pred pôsobením vody, aby sa dosiahlo dokonalé vytvrdnutie lepidla. 

Špeciálne čisté akrylátové lepidlo zaručuje dlhotrvajúcu funkčnosť. 

 

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte :

mobil: 0948 544 456
e-mail : veres@izotes.sk

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: