Najnovšie články

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

FASATAN TFU

Jednozložkové lepidlo na báze hybridného polyuretánu, ktoré slúži hlavne, ako systémové lepidlo na fixovanie fasádnych fólií FASATAN/FASATYL na minerálne podklady. Tiež sa s obľubou používa na lepenie okenných montážnych pások Winflex vonkajší/vnútorný, ako aj na lepenie strešných poistných fólií a fasádnych fólií navzájom, ako aj pri ich napojení na vystupujúce konštrukcie strechy a komíny. Svojimi vlastnosťami je produkt rovnako veľmi vhodný na tmelenie dilatácií, lepenie líšt, schodiskových stupňov, lepenie prahov, parapetov a podobne. 

FASATAN TFU má veľmi dobrú prídržnosť na hladké a pevné podklady ako betón, mramor, sklo, tehly, drevo, kovy, obklady, keramika, súdržné omietky, lakované povrchy a podobne.

Pri lepení fasádnych fólií je potrebná lepiaca plochy široká 4-5 cm, pričom lepidlo sa vytláča na minerálny podklad v min. 8mm húsenke, ktorá sa následne špachtľou roztiahne a fólia sa šmykom vkladá do takto vytvoreného lepidlového lôžka. Následne sa patrične pritlačí, napr. prítlačným valčekom tak, aby vrstva lepidla bola min. 1mm. Ak je potrebné, pozíciu fólie je možné čiastočne upravovať a posúvať po dobu cca 20-30 min. Spotreba lepidla pri lepení fasádnych fólií je cca 10 bm na 1 kus lepidla, pri plošnom lepení je spotreba 600ml saláma na cca 0,6m2 s dodržaním 1mm hrúbky nánosu lepidla.  

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: