Najnovšie články

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Variabilná samolepiaca okenná montážna páska na utesnenie pripojovacej škáry pri osadení okien a dverí podľa normy DIN 4108-7. Špeciálna štruktúra membrány mení svoju Sd hodnotu ( riadi difúziu vodných pár ) v závislosti na okolitej vlhkosti prostredia počas celého roka. Použiteľnosť jednej membrány na montáž zo strany interiéru, ako aj zo strany exteriéru optimalizuje Vaše skladové zásoby, vylučuje zámenu použitia iného druhu pásky z rôznych strán. 

Z dôvodu samolepiaceho prevedenia nie je potreba montážnych lepidiel, vyžaduje ale napenetrovanie podkladu kvôli spevneniu podkladu a zlepšenie priľnavosti povrchu pred aplikáciou pásky. Tu sa ponúka použitie nášho systémového penetráku IzoPEN .

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 

 

Verzia MONO je na jednej strane samolepiaca po celej šírke pásky  a na druhej strane s omietateľným povrchom po celej šírke pásky. 
Verzia DUO je na jednej strane samolepiaca po celej šírke pásky a na druhej strane s lepiacim pásikom cca 2 cm širokým na rám okna a s omietateľným povrchom. 

Výhody použitia montážnej pásky WINFLEX Optima Vario :

univerzálne použitie na všetky typy montáže z každej strany ( interiér/exteriér )
samolepiace prevedenie uľahčuje a zrýchľuje montáž
svojou flexibilitou v priečnom smere dobre znáša dilatácie zabudovania okenných konštrukcií
vytvára trvalé vzduchotesné pripojenie s optimálnym odvodom vlhkosti smerom zvnútra von
je omietateľná a pretierateľná
aplikácia je možná aj za veľmi nízkych teplôt ( -10°C ) 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: