Najnovšie články

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

IzoPEL DUO 

Vysokokvalitná dilatačná páska z PE peny s uzavretou štruktúrou buniek s 10mm širokým agresívne lepiacim okrajom a hrúbkou 3mm. 

Používa sa v suchej výstavbe interiéru, najčastejšie pri riešení pružného vyhotovenia dilatačných škár tvorených omietkou, pripojenou na materiály s odlišnou tepelnou rozťažnosťou v miestach rohov, výstupkov, dorazových pripojení a pod.

( omietka pripojená na drevo, plastové rámy a lišty, OSB dosky, SDK dosky, stavebné konštrukčné kombi dosky a podobne ). 

IzoPEL MONO je veľmi vhodný napr. pri riešení stále obľúbenejších priznaných trámov na stropoch a stenách v obytných priestoroch interiéru. 

Verzia pásky IzoPEL DUO je zvlášť vhodná na pružné pripojenie omietok, SDK dosiek a OSB dosiek na plastové rámy okien zo strany interiéru z dôvodu pohodlnej inštalácie krycej fólie na opačnú stranu pásky, keďže je vybavená aj druhým lepiacim okrajom. 

Fóliu je preto možné ponechať na páske až do úplného vymaľovania interiéru, následne sa páska zrežie po okraj pripojenia orezávacím nožíkom, alebo žiletkou a spolu s fóliou zahodí do odpadu. 

Mierne stlačený spoj sa pretmelí esteticky vhodným tmelom a škára je dlhodobo odolná voči prasklinám. 

Pre bližšie informácie je špecifikácia na stiahnutie, prípadne montážne video na IzoPEL DUO. 

                                                                                                                                                                  

 

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 


  

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: