Najnovšie články

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Popis 

Flísový samolepiaci butyl je mimoriadne flexibilná, priečne extrémne prispôsobivá butylkaučuková samolepiaca páska, ktorá sa používa na utesnenie prienikov strešných fólií jednoduchým šálovým prekrížením pásu okolo miesta prieniku. Agresívne samolepiaci butylkaučuk zabezpečí dokonalé vodotesné pripojenie, ktoré svojim butylovým nánosom odoláva UV žiareniu a zároveň zabezpečuje dokonalú vetrotesnosť strešnej poistnej hydroizolácie.

Aplikáciu je nutné vykonávať na dokonale odprášenom povrchu fólie, delený krycí papier zabezpečuje pohodlnú a ľahkú manipuláciu. 

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: