Najnovšie články

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

IzoRoof FA čierny  je všestranná strešná páska výnimočne vhodná ako na vzduchotesné pripojenie parozábran zo strany interiéru, tak aj na vetrotesné pripojenie poistných strešných fólií zo strany exteriéru s výnimočnou UV odolnosťou až po dobu 12 mesiacov, čo túto pásku predurčuje rovnako na utesnenie fasádnych fólií pri montáži prevetrávaných, ako aj uzavretých fasádnych konštrukcií.

Páska IzoRoof FA čierny je flexibilná so špeciálnou povrchovou úpravou a sieťovaným vystužením, umožňujúcim pásku trhať v rukách. Svojou univerzálnosťou je páska veľmi vhodná pri výstavbách montovaných domov. 

Medzi jej najzákladnejšie vlastnosti patrí :

Flexibilita a vláknové vystuženie nosiča

UV odolnosť po dobu 12 mesiacov

Nános lepidla 240 g /m2

Lepiaca sila viac ako 35N / 25mm

Aplikačná teplota už od -10°C 

Technický list

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: