Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

IzoRoof P žltý je páska s vysokokvalitným papierovým, povrchovo špeciálne hydrofóbne (vodoodpudivo) upraveným nosičom, určená predovšetkým na vzduchotesné lepenie presahov parozábran v podkroví, ako aj na prelepovanie škár OSB dosiek pri výstavbách montovaných domov spĺňajúca normu DIN 4108-7 na trvalú vzduchotesnosť. Vzhľadom na masívny papierový nosič je prelepovanie presahov parozábran veľmi pohodlné, pretože páska sa nekrčí, okrem toho je nosič pohodlne trhateľný v rukách, čo výrazne uľahčuje prácu montážnym skupinám, ktoré používajú KRALLOPLAST na prelepovanie škár OSB dosiek. 

Páska spolu s vybranými parozábranami  vytvára systémové riešenie na ktoré je pokytnutá 20 ročná záruka na trvalú vzduchotesnosť napájaného spoja. 
Produkty so systémovou zárukou sú označené pečiatkami záruky. Táto platí výhradne s produktami takto označenými. 

Technický list

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 


 

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: