Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

IzoRoof T biely  TYVEK páska 

je jednostranne lepiaca  páska s nosičom z  HDPE flísu určená predovšetkým na utesnenie TYVEK parozábranných a parobrzdných fólií, ako aj na utesnenie TYVEK strešných poistných fólií.

Pre svoje univerzálne lepiace vlastnosti je páska tiež veľmi vhodná ako systémový produkt na spájanie bežných druhov  strešných poistných fólií ( PP, PES, PES s vrstvou PU a pod. ) ako aj parobrzdných a parozábranných membrán.

Produkt spĺňa náročné normy na vzduchotesné lepenie podľa DIN 4108-7 a garantuje tiež vetrotesnosť podstrešia.

Vysokoúčinné akrylátové lepidlo garantuje veľmi dobré počiatočné lepivosti na tak polárnych, ako aj nepolárnych nízkoenergetických povrchoch. Páska má pevný  HDPE nosič, ktorý v porovnaní s PE nosičom vykazuje vyššiu teplotnú stabilitu a tým poskytuje vyšší komfort pri aplikácii ( nefalduje ) ako aj zvýšenú životnosť lepeného spoja.

Technick list

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte :

Mobil : 0948 898 788

Mail : izotes@izotes.sk

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: