Najnovšie články

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Kaučukový tesniaci pás 120/70mm

Používa sa na utesnenie styku steny a podlahy vo vlhkých priestoroch, akými sú kúpeľne, sauny, kuchyne, wellness centrá a podobne. 

Kaučukový pás ( TPE termoplastic elastomer ) šírky 70mm je zatavený do výstužnej sietky, ktorá presahuje stred pásu až do celkovej šírky 120mm. Vkladá sa do tekutej hydroizolácie pred pokládkou dlažby a obkladačiek. Pás sa vloží do prvej vrstvy tekutej hydroizolácie ( 2K tekutá lepenka, alebo 2K tekutá lepenka RAPID ), po cca 1-4 hodinách v závislosti na použitej lepenke sa aplikuje druhá vrstva tekutej hydroizolácie. 

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: