Najnovšie články

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

CHARAKTERISTIKA jednozložkový neutrálny 100% silikónový tmel s protiplesňovými fungicídmi. Vulkanizuje vzdušnú vlhkosťou, bez zápachu a vytvára trvalo pružný spoj. Odoláva UV žiareniu, je farebne stály, s minimálnym zmrštením. Nedá sa pretierať.
POUŽITIE Vhodný na tmelenie, lepenie a dotesnenie pri montáži akrylátových vaní, sprchových kútov, umývadiel, WC, obkladov a bazénov. Neutrálny systém reakcie zaručuje dlhodobú priľnavosť na pórovité aj neporézne povrchy a ich kombinácie, napr. plasty, keramika, kovy, murivo, omietka, betón, nespôsobuje oxidáciu kovov. Vďaka nezávadnosti a atestu pre styk s potravinami a pitnou vodou je vhodný pre použitie v potravinárstve a zdravotníctve.

Objem 315 ml

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 

 

Neutrálny sanitárny silikón

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: