Najnovšie články

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

CHARAKTERISTIKA jednozložkové lepidlo na báze tripolymeru bez rozpúšťadiel. V priebehu vytvrdzovania bez zápachu, pripravené na okamžité použitie.
POUŽITIE lepidlo je vhodné pre vnútorné i vonkajšie lepenie obkladov a dlažby na pórovité aj nepórovité podklady. Lepidlo má vysokú primárnu (okamžitú) pevnosť. Pri lepení ťažkých samostatných predmetov odporúčame fixáciu po dobu 24 hodín. Pre plošné lepenie obkladov nie fixácia nutná. Lepidlo má minimálne zosychanie, odoláva vode, dilatáciu podkladov, UV žiareniu a iným poveternostným vplyvom.

Objem 315 ml

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 

 

Lepidlo na obklady

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: