Najnovšie články

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Od 10.09.2017 Vám, našim zákazníkom,  prinášame dlho očakávané manžety na vodotesné a vzduchotesné prevedenie detailov stavieb.

...
10-09-2017

MANŽETA podlahová TPE flísová 350mm x 350mm

Manžeta je určená na vkladanie do tekutej lepenky pri hydroizoláciách kúpeľní, wellness centier, sáun a ostatných vlhkých priestorov. 

Je zložená z vrstvy kaučuku TPE ( termoplastic elastomer ), z oboch strán termicky spojená s vrstvou flísu, ktorá zabezpečí veľmi dobrý kontakt s tekutou hydroizoláciou, lepenkou, alebo asfaltovou hydroizolačnou stierkou. Manžeta je veľmi dobre flexibilná a ľahko sa prispôsobí väčšiemu priemeru trubiek a odpadových rúr. 

Rozmer 350 x 350mm sa najčastejšie využíva na utesnenie podlahových vpustí vo vlhkých miestnostiach ( sprchové kúty, vane, spoločné odtoky v sprchách a pod. ).  

Priamo na postihnutom mieste a v jeho okolí sa nanesie prvá vrstva hydroizolácie, do ktorej sa manžeta vkladá. Na základe priemeru podlahovej odtokovej rúry sa v strede manžety vyrežie otvor o cca 10 - 20% menší. Po cca 4-6 hodinách sa nanesie celoplošne druhá vrstva hydroizolácie. 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: