Najnovšie články

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Misia

Misia Izotes       

Našim poslaním je ponúkať kvalitatívne najhodnotnejšie produkty na stavebnom trhu v oblasti vzduchotesných, vetrotesných a vodotesných pripojení formou systémových riešení s mimoriadne dlhodobou zárukou garancie trvale funkčných spojov na obdobie od 10 až do 30 rokov. Zavádzame týmto krokom nový štandard spoľahlivosti a kvality ponúkaných produktov a systémových riešení s označením záruky vyjadrenej známkou dlhotrvajúcej garancie. 

       Uvedenú ponuku produktov dopĺňame neustále intenzívnejším poradenstvom v oblasti použitia našich výrobkov, ako aj praktickými ukážkami aplikácií a trvalou prezentáciou nami ponúkaných produktov v našej výstavnej miestnosti, kde si každý náš zákazník pred kúpou tovaru môže osobne tento prezrieť, zistiť jeho pôvod a konzultovať použitie na konkrétnom prípade aplikácie. Zároveň Vám radi preukážeme rozdielne kvality produktov na rovnaké použitie v praxi tak, aby ste sa mohli správne rozhodnúť pre to najlepšie na Vašej stavbe. 

       Našou činnosťou udržiavame a neustále zvyšujeme kvalitu ponúkaných riešení v protiklade so všeobecne pokračujúcim trendom ponúkať na našom stavebnom trhu produkty za najnižšie ceny, ktoré sa ale často v praxi nedajú vôbec použiť, v lepšom prípade nenapĺňajú účel svojho deklarovaného použitia. 

       Našim mottom, ktoré najlepšie vyjadruje náš postoj je : Najvyššia kvalita produktov a odbornosť poradenstva pre Vás, našich zákazníkov je našou radosťou a poslaním !