Najnovšie články

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Náš nový web so zľavou 20%

Napísal: Jozef Vereš Publikované v: Izotes Vytvorené: 2014-04-01 Zobrazené: 1395 Komentár: 0

Nové stránky IZOTES.SK spolu so zľavou až do 15.05.2014 !

Stači pri objednávke použiť zľavový kód: " web2014 " !

Vážení stavebníci,  Pri príležitosti významného rozšírenia nášho doterajšieho sortimentu stavebných pások o produkty stavebnej chémie, strešných doplnkov a priemyselných pások ( najmä podlahových a protišmykových ) ako aj spustenia nových  ( veríme, že prehľadnejších ) webových stránok, Vám ponúkame uvádzaciu zľavu vo výške 20% na celý náš sortiment od 01.04.2014 až do 15.05.2014. Stači pri objednávke použiť zľavový kód: " web2014 " ! Pri vytváraní vzhľadu nových stránok a kategorizácií sortimentu produktov sme sa od začiatku úprimne snažili, aby sme Vám významne uľahčili orientáciu a možný výber Vami požadovaných produktov nielen podľa ich základného použitia, ale aj samotné detailné radenie tovarov prispôsobiť tak, aby príbuzné položky príslušenstva, alebo systémových doplnkov nasledovali bezprostredne za sebou, čím sa minimalizuje čas, potrebný na vyhľadávanie potrebných komponentov celého stavebného systému. Významnou novinkou, ktorá určite prispeje k prehľadnosti a zvýši atraktívnosť našej ponuky je zavedenie označovania systémových záruk známkami garancie pri jednotlivých produktoch s označením dĺžky obdobia v rokoch, pre ktoré platí systémová záruka. Označenie známkou pri produkte naznačuje, že tento je zaradený do systémovej záruky, na detailnejší prehľad jednotlivých systémových riešení vytvoríme do 30.04.2014 dokument s popisom a vysvetlením, ktoré kompomenty vstupujú do jednotlivých systémových riešení a za akých podmienok platí poskytnutá dlhodobá záruka.  Týmto krokom sme sa rozhodli posilniť význam KVALITY pri produktoch tak významne ovplyvňujúcich riešenie kritických detailov stavby, a to najmä v období, kedy je všeobecný trend postavený na stranu zlacňovania a úspor, žiaľ veľmi často výhradne na úkor kvality a funkčnosti stavebných výrobkov.  Zároveň sa ospravedlňujeme za možné chyby pri vytváraní našich nových stránok, radi uvítame Vaše pripomienky a návrhy na zlepšenie a veríme, že si náš nový dizajn nájde medzi Vami priaznivcov a podporovateľov.
Tagy:

Zanechať komentár

Captcha