Najnovšie články

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Odhlučnenie mlyna

Napísal: adminL Publikované v: Akustický program Vytvorené: 2016-11-25 Zobrazené: 2087 Komentár: 0

Ako sme odhlučnili mlyn vo výrobe

Extrémny silný zvuk si vyžaduje extrémne silné riešenia a práve preto sme prijali požiadavku na odhlučnenie výrobného zariadenia, ktoré bolo pre nás nie len náročnou prácou ale aj veľkou výzvou.

 

V oblasti odhlučnenia strojov a zariadení máme dobré skúsenosti, preto sme pri skladbe kapotáži na extrémne hlučné mlyny použili tú najlepšiu možnú kombináciu izolácie v sendvičovom zložení.

 

Pred výrobou odhlučnenia sme mali požiadavky: jednoduchá demontáž v prípade údržby strojov, odolnosť voči teplotám, nehorľavosti a v neposlednom rade požiadavku na čo najlepšiu absorpciu zvuku.

 

Bolo potrebné vyrobiť sendvičové zloženie v čo najmenšej hrúbke a najlepšom účinku, preto bola použitá izolácia celkovej hrúbky 4,3cm zložená z Basotect akustickej peny, butylovej vrstvy a hustej polyuretánovej peny s hrubým plechom.

 

S touto kombináciou zloženou z rôznych hustôt sme dosiahli mimoriadne silnú zvukovú nepriepustnosť malej hrúbky.

 

odhlučnenie mlyna


Ak máte podobnú požiadavku na odhlučnenie mlyna, motora, čerpadla alebo iného technického zariadenia a chcete ju mať účinne a esteticky vyzerajúce odhlučnenie môžete nás kontaktovať.

 

E-mail: veres@izotes.sk | Tel.: 0948 544 456

 

 

Zanechať komentár

Captcha