Najnovšie články

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

IzoPEL MONO / DUO 35mm x 25m x 3mm – novinka na prevedenie spojov bez prasklín!

Napísal: adminL Publikované v: Stavebné pásky a fólie Vytvorené: 2015-06-28 Zobrazené: 3717 Komentár: 0

Vysokokvalitná dilatačná páska z PE peny s uzavretou štruktúrou buniek s 10mm širokým agresívne lepiacim okrajom a hrúbkou 3mm.

Používa sa v suchej výstavbe interiéru, najčastejšie pri riešení pružného vyhotovenia dilatačných škár tvorených omietkou, pripojenou na materiály s odlišnou tepelnou rozťažnosťou v miestach rohov, výstupkov, dorazových pripojení a pod. (omietka pripojená na drevo, plastové rámy a lišty, OSB dosky, SDK dosky, stavebné konštrukčné kombi dosky a podobne). IzoPEL MONO je veľmi vhodný napr. pri riešení stále obľúbenejších priznaných trámov na stropoch a stenách v obytných priestoroch interiéru. Na pružné pripojenie omietok, SDK dosiek a OSB dosiek na plastové rámy okien zo strany interiéru je vhodná verzia IzoPEL DUO z dôvodu pohodlnej inštalácii krycej fólie na opačnú stranu pásky, keďže páska je vebavená aj druhým lepiacim okrajom. Fóliu je preto možné ponechať na páske až do úplného vymaľovania interiéru, následne sa páska zrežie po okraj pripojenia orezávacím nožíkom, alebo žiletkou a spolu s fóliou zahodí do odpadu. Mierne stlačený spoj sa pretmelí esteticky vhodným tmelom a škára je dlhodobo odolná voči prasklinám.

 

Pre bližšie informácie je špecifikácia na stiahnutie

Technický list IzoPEL

prípadne montážne video:

 

Tagy:

Zanechať komentár

Captcha


Warning: Unknown: Failed to write session data (memcache). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/apachetmp/sessions) in Unknown on line 0