Najnovšie články

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

IzoWin Complete BS 100mm x 20m vnútorná parotesná páska. 

Je to kompletne samolepiaca verzia pásky, pričom na nalepenie na rám okna je ako vždy mimoriadne silno lepiaci okraj pásky v šírke 20mm s veľmi kvalitným akrylátovým lepidlom. Na ostenie je k dispozícii samolepiaca vrstva butylkaučuku potiahnutá po celej šírke pásky – 100mm. Nosič pásky tvorí pružný flís, ktorý poznáte aj z produktu Fliesflex 75mm x 10m. Jeho pružnosť zabezpečuje veľmi dobré profilovanie pásky v okolí kotiev a v rohoch, prípadne zlepšuje výrazne aplikáciu pri mierne nerovných osteniach. Butylkaučuková samolepiaca vrstva je vhodná na všetky typy minerálnych podkladov ( betón, omietka, tehla,, tvárnice a pod. ), ako aj na drevo, plasty a podobne.  IzoWin Complete BS 100mm x 20m je určený na utesnenie zo strany interiéru, pretože butylová vrstva má vysokú SD hodnotu – je to tá najlepšia alternatíva vnútorného utesnenia, dosiahne sa najväčší možný rozdiel SD hodnôt –pomer INTERIÉR:EXTERIÉR . Zároveň je páska aj po nalepení flexibilná s veľmi dobrou adhéziou a samozrejme omietateľná.

Pre bližšie informácie k produktu nás neváhajte kontaktovať : 00421-948 898 788 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: