Najnovšie články

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

CHARAKTERISTIKA jednozložkový vodou riediteľný tmel na báze akrylátovej disperzie, pri vysychaní bez zápachu. Vyznačuje sa vysokou elasticitou, odoláva poveternostným vplyvom a UV žiareniu, je pretierateľný po vyschnutí.
POUŹITIE tmel je určený najmä pre tesnenie dilatačných špár a opravy prasklín stavebných objektov vrátane panelových s pohybom škár až do 12,5 %. Tmel má výbornú priľnavosť ako na porézne stavebné materiály (panely, murivo, omietka, štuk, …) tak aj na hladké povrchy (natreté kovy a drevo, drevotrieska, niektoré plasty, …). Je vhodný aj pre viac namáhané škáry v interiéri.

Objem 315 ml | 25 kg

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 

 

Vonkajší akrylový tmel

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: